Malířská šablona ANDĚLSKÁ KŘÍDLA s058

Lepší než tapety. Se šablonami budete originální, práce s nimi je snadná, nejste omezeni barevnou škálou a ušetříte spoustu peněz. Můžete si vytvořit krásný motiv na zdi nebo 3D obraz.

home  výroba a doprava do 4 pracovních dní

doprava  doprava nad 2.500Kč zdarma

Velikost křídel: výška 40cm až 110cm

  • výška křídel 40 až 70cm - šablona obsahuje obě křídla,
  • výška křídla 80 až 110cm - šablona obsahuje 1 křídlo (nejprve namalujete 1 křídlo, šablonu omyjete a necháte uschnout, otočíte jí narub a namalujete 2.křídlo)

Poznámka: V případě, že budete chtít šablonu se jménem, uveďte jméno do poznámky. Obratem vám zašlu jméno ve fontu i s jeho velikostí k odsouhlasení . Šablona se jménem je zdarma.

 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 270/VYS 270/VYS2 270/VYS3 270/VYS4 270/VYS5 270/VYS6 270/VYS7 270/VYS8 Zvolte variantu
529 Kč 587 Kč 644 Kč 758 Kč 758 Kč 873 Kč 987 Kč 1 045 Kč od 529 Kč

Při tvorbě používejte neředěné husté barvy – křídové, minerální, metalické... K práci můžete použít krátký malířský váleček, tupovací štětec nebo různé typy houbiček. Šablona je vhodná i pro tvorbu 3d efektů a dekorativních stěrek, toho dosáhnete například pomocí struktorovací/reliéfní pasty.

Naše šablony jsou také k dispozici v jiných velikostech. Pokud potřebujete jinou velikost, kontaktujte nás.
Potřebujete originální design? Žádný problém, pošlete nám zprávu, rádi pro vás vytvoříme šablonu s vaším vlastním vzorem.

NAMALUJTE SI VLASTNÍ RELIÉFNÍ OBRAZ
Počkej, jakože můžeš malovat pomocí šablony na plátno? Dokonce tvořit reliéfní obrazy? ANO!
A je to tak snadné!!
Jedna šablona a tolik radosti. Tolik barevných možností, fantazii se meze nekladou. Jednou šablonou můžeš namalovat stovky různých obrazů.
Co potřebuješ?
plátno natažené na rámu
šablonu
strukturovací pastu
akrylové barvy
třpytky, kamínky, sklíčka....
fantazii
 

Práce se šablonami je jedna z velkých možností DIY neboli Udělej si sám. Šablonování je jednoduchý a levný způsob, jak si můžete zútulnit svůj domov. Buďte inovativní, jedineční a originální. Pomocí našich šablon změňte vizáž svého domu, či bytu. Práce se šablonami je rychlá, zábavná, snadná (nemusíte být nijak zvlášť zruční :-)) a finančně výhodná. Narozdíl od tapet nejste omezení barevnou škálou, barevnost motivu si volíte sami.
Můžete kombinovat vzory šablon a vytvořit tak jedinečnou výzdobu, která vyhovuje vašemu stylu a prostoru. Ideální jak pro návrháře interiérů, tak pro začátečníky.

Na rozdíl od tapety vám nástěnné šablony umožňují zvolit jakoukoli barvu. Místo nákupu spousty rolí drahých tapet celou místnost vydekorujete jednou opakovaně použitelnou šablonou.

 

✓ ŠABLONY NEMUSÍTE POUŽÍVAT POUZE NA DEKOROVÁNÍ STĚN.

1. Látky jako záclony, polštáře, ubrusy atd - můžete použít klasické barvy na textil, nebo můžete do akrylových nebo temperových barev přidat Textilní médium např. Creall (k dispozici v obchodech s výtvarnými potřebami). Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít lepidlo na šablony (přenosové lepidlo ve spreji).

2. Nábytek - pomocí našich šablon můžete snadno změnit vzhled stolu, komody nebo kabinetu. Takto upravený nábytek ošetřete několika vrstvami laku na bázi vody, lak ochrání natřenou část před vlhkem a poškrábáním.

3. Vytvořte si malovanou podlahu (beton, dřevo, dřevěné parkety, laminátové podlahy) nebo strop

✓ NEOMEZENÝ VÝBĚR BAREV - ŠABLONY VÁM UMOŽŇUJÍ VELKOU FLEXIBILITU VE VÝBĚRU BAREV

✓ KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM - NEPOTŘEBUJETE MÍT ŽÁDNÉ UMĚLECKÉ SKLONY. I JAKO ZAČÁTEČNÍK DOSÁHNETE ÚŽASNÝCH VÝSLEDKŮ.


Naše šablony jsou vyrobeny z odolného a trvanlivého, ale flexibilního, poloprůhledného plastu. Jsou navrženy tak, aby byly opakovaně použity, jednoduše je opláchněte (nejlépe zatímco barva je ještě mokrá). Skladujte je rozložené (ne sbalené do ruličky), abyste je mohli používat později.
Všechny obrázky jsou pouze ilustrační.

Přejeme vám kreativní a příjemné tvoření s šablonami z naší dílny.

Zpět do obchodu