Malířská šablona ANNAPAKSHI s046

Malířská šablona ANNAPAKSHI s046

Šablona inspirována krásným mytologickým ptákem symbolizujícím božství, čistotu a krásu. Annapakshi vzor dodá vašemu domovu tradiční kouzlo a přináší hojnost a čistotu do vašeho domova.

Práce se šablonami je jedna z velkých možností DYI neboli Udělej si sám. Šablonování je jednoduchý a levný způsob, jak si můžete zútulnit svůj domov. Buďte inovativní, jedineční a originální. Pomocí našich šablon změňte vizáž svého domu, či bytu. Práce se šablonami je rychlá, zábavná, snadná (nemusíte být nijak zvlášť zruční :-)) a finančně výhodná. Narozdíl od tapet nejste omezení barevnou škálou, barevnost motivu si volíte sami.
Můžete kombinovat vzory šablon a vytvořit tak jedinečnou výzdobu, která vyhovuje vašemu stylu a prostoru. Ideální jak pro  návrháře interiérů, tak pro začátečníky.

Na rozdíl od tapet vám nástěnné šablony umožňují zvolit jakoukoli barvu. Místo nákupu spousty rolí drahých tapet celou místnost vydekorujete jednou opakovaně použitelnou šablonou.

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 224/S 224/M 224/L Zvolte variantu
474 Kč 645 Kč 1 045 Kč od 474 Kč

Annapakshi je mystický bílý pták, který má tělo a zobák labutě, zatímco jeho krásné peří připomíná paví oko. Dle legendy umí od sebe oddělit pravdu a lež.

Náš nový motiv s damaškovým vzorem vám vytvoří indickou oázu z jakékoli místnosti, do které ji namalujete.

Velikost designu: 

  • S - velikost symbolu 31x40cm
  • M - velikost symbolu 41x53cm
  • L - velikost symbolu 54x70cm

Šablona zahrnuje registrační značky pro snadné dosažení celoplošného damaškového vzoru. K dispozici i jako malá nábytková šablona Annapakshi pro malovaný nábytek a menší návrhy.

Tento vzor šablony je opakovaně použitelný a přímo si žádá o sdílení s přáteli :) Přineste trochu barvy, stylu a ochrany svému domu a domovu vašich přátel pomocí naší šablony ANNAPAKSHI.

Upozornění:

  • Tato šablona se řadí mezi složitější vzory, práce s ní vyžaduje trochu zručnosti a trpělivosti

 

Poznámka: Šedá barva představuje otevřené části šablony, purpurové barvy představují kalibrační zámky.
Naše šablony jsou také k dispozici v jiných velikostech. Pokud potřebujete jinou velikost, kontaktujte nás.
Potřebujete originální design? Žádný problém, pošlete nám zprávu, rádi pro vás vytvoříme šablonu s vaším vlastním vzorem.


✓ ŠABLONY NEMUSÍTE POUŽÍVAT POUZE NA DEKOROVÁNÍ STĚN.

1. Látky jako záclony, polštáře, ubrusy atd - můžete použít klasické barvy na textil, nebo můžete do akrylových nebo temperových barev přidat Textilní médium např. Creall (k dispozici v obchodech s výtvarnými potřebami). Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít lepidlo na šablony (přenosové lepidlo ve spreji).

2. Nábytek - pomocí našich šablon můžete snadno změnit vzhled stolu, komody nebo kabinetu. Takto upravený nábytek ošetřete několika vrstvami laku na bázi vody, lak ochrání natřenou část před vlhkem a poškrábáním.

3. Vytvořte si malovanou podlahu (beton, dřevo, dřevěné parkety, laminátové podlahy) nebo strop

✓ NEOMEZENÝ VÝBĚR BAREV - ŠABLONY VÁM UMOŽŇUJÍ VELKOU FLEXIBILITU VE VÝBĚRU BAREV

✓ KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM - NEPOTŘEBUJETE MÍT ŽÁDNÉ UMĚLECKÉ SKLONY. I JAKO ZAČÁTEČNÍK DOSÁHNETE ÚŽASNÝCH VÝSLEDKŮ.


Naše šablony jsou vyrobeny z odolného a trvanlivého, ale flexibilního, poloprůhledného plastu. Jsou navrženy tak, aby byly opakovaně použity, jednoduše je opláchněte (nejlépe, zatímco barva je ještě mokrá). Skladujte je rozložené, abyste je mohli používat později.
Všechny obrázky jsou pouze ilustrační.

Přejeme vám kreativní a příjemné tvoření s šablonami z naší dílny.

Zpět do obchodu