Malířská šablona DLAŽBA VENEZIA s044

Chcete změnit vzhled vaší staré podlahy? Levně a rychle? Kupte si nádhernou šablonu „dlaždice VENEZIA". Pomocí této opakovaně použitelné šablony vytvoříte ohromující vzor na podlaze nebo zdi. Získáte úžasný výsledek, i když nejste profesionálové. A nejlepší na tom je, že tuto šablonu můžete znovu použít tolikrát, kolikrát potřebujete, můžete ji sdílet s přáteli, rodinou...

V závislosti na vašem rozpočtu - můžete využít MULTIPLE šablonu s 8 dlaždicemi o velikosti 20x20cm ( (nedá se použít na stávající dlažbu, ale na projekt beze spár), nebo si stačí koupit jednu šablonovou dlaždici (v balení 2 dlaždice za cenu 1).

Tuto dlaždici nabízíme ve velikostech od 10cm do 45cm (počítáme s šíří spáry 4mm, pokud máte jinou šíři spáry, můžete požádat o odstranění polohovacích značek nebo si je přelepíte maskovací páskou).

Pokud šablonu chcete použít na stávající dlažbu, změřte svou dlaždici a spáru s přesností na mm a rozměry napište do POZNÁMKY. Šablonu vám připravíme, aby přesně pasovala na vaší stávající dlažbu. Pokud vaše velikost dlaždice není k dispozici, můžete si objednat vlastní velikost bez dalších nákladů!

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 212/10 212/15 212/20 212/30 212/33 212/45 212/MUL Zvolte variantu
129 Kč 164 Kč 243 Kč 393 Kč 414 Kč 760 Kč 990 Kč od 129 Kč


Aby váš projekt šablonování byl rychlejší, posíláme vám 2 dlaždice za cenu jedné. Se dvěma šablonami budete pracovat rychleji:

  • během projektu se barva na vaší šabloně nahromadí a je nutné ji občas vyčistit, aby se předešlo obtiskům nebo rozmazaným čarám (1 šablonu necháte odmáčet a pokračujete práci s druhou)
  • druhou šablonu můžete použít i jako záložní šablonu na řezání nebo ohýbání, abyste se snáze dostali do rohů a jiných těsných prostor, pro tento účel dostáváte zdarma i šablonu s částí vzoru.
  1. pro vícebarevný vzhled motivu použijte HUSTÝ TUPOVACÍ ŠTĚTEC
  2. pro jednobarevný efekt použijte PĚNOVÝ VÁLEČEK S OBLÝMI OKRAJI (nejrychlejší a nejjednodušší metoda).

Šablona obsahuje jednoduchý kalibrační systém, stačí použít části dříve malované dlaždice k zarovnání šablony, zkontrolovat značky a pokračovat. Nedělejte si starosti s dokonalým vyrovnáním: vaše oko si drobných nesrovnalostí ani nevšimne, navíc se jedná o DIY, žádná strojová výroba.

VLASTNÍ VELIKOSTI

Vlastní velikost dlaždic? Žádný problém a ZDARMA. Změřte si dlaždici (s přesností na mm) a objednejte velikost nejblíže vašemu vlastnímu měření a poté do poznámky napište žádost o provedení úpravy s vašimi rozměry.


JAK ŠABLONOVAT
Ke každé objednávce jsou přiloženy základní pokyny k šablonám a technikám.


TIP č.1
Chyba číslo jedna, kterou většina lidí udělá při prvním použití šablony, použití PŘÍLIŠ MNOHO BARVY. To vede k zatékání barvy pod šablonu a nikdo nechce rozpité linie! Klíčem k úspěšným projektům šablonování je použití „suchého“ štětce nebo válečku. Je překvapivé, jak málo barvy skutečně potřebujete. Naneste malé množství barvy na váleček a poté odstraňte přebytečnou barvu na kousku papíru/novin/starých triček. Váš váleček musí být suchý na dotek, barvu pak nanášejte pouze použitím mírného až středního tlaku. Totéž platí při malování štětcem. Procvičte si to nejprve např. na staré krabici, než se pokusíte o svůj projekt.

TIP č.2

Všechny naše šablony obsahují polohovací značky, které vám umožní přizpůsobit se vzoru a pokaždé perfektně vzor opakovat, ať je to na zdi, nábytku nebo podlaze.


✓ ŠABLONY NEMUSÍTE POUŽÍVAT POUZE NA DEKOROVÁNÍ STĚN.

1. Látky jako záclony, polštáře, ubrusy atd - můžete použít klasické barvy na textil, nebo můžete do akrylových nebo temperových barev přidat Textilní médium např. Creall (k dispozici v obchodech s výtvarnými potřebami). Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít lepidlo na šablony (přenosové lepidlo ve spreji).

2. Nábytek - pomocí našich šablon můžete snadno změnit vzhled stolu, komody nebo kabinetu. Takto upravený nábytek ošetřete několika vrstvami laku na bázi vody, lak ochrání natřenou část před vlhkem a poškrábáním.

3. Vytvořte si malovanou podlahu (beton, dřevo, dřevěné parkety, laminátové podlahy) nebo strop

✓ NEOMEZENÝ VÝBĚR BAREV - ŠABLONY VÁM UMOŽŇUJÍ VELKOU FLEXIBILITU VE VÝBĚRU BAREV

✓ KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM - NEPOTŘEBUJETE MÍT ŽÁDNÉ UMĚLECKÉ SKLONY. I JAKO ZAČÁTEČNÍK DOSÁHNETE ÚŽASNÝCH VÝSLEDKŮ.


Naše šablony jsou vyrobeny z odolného a trvanlivého, ale flexibilního, poloprůhledného plastu. Jsou navrženy tak, aby byly opakovaně použity, jednoduše je opláchněte (nejlépe, zatímco barva je ještě mokrá). Skladujte je rozložené, abyste je mohli používat později.
Všechny obrázky jsou pouze ilustrační.

Přejeme vám kreativní a příjemné tvoření s šablonami z naší dílny.

Zpět do obchodu