Malířská šablona PEŘÍČKO s018

Malířská šablona PEŘÍČKO s018

Vyzkoušejte naše nástěnné šablony místo drahých tapet! Na rozdíl od tapet a samolepek lze šablonu Peříčko opakovaně použít!

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 117/S 117/M 117/L Zvolte variantu
594 Kč 810 Kč 918 Kč od 594 Kč

Podlehli jste také kouzlu populárního skandinávského stylu a zvažujete si v něm zařídit svůj domov? S našimi nástěnnými šablonami můžete rychle a levně získat severský vzhled vašich stěn, využijte k tomu naší šablonu PEŘÍČKO. Skandinávský design se týká jednoduchých forem a jemných barev, často také kontrastních barev světla a tmy. 

Přírodní materiály, kterými se v interiéru v severském stylu obklopíte, pozitivně ovlivňují psychiku. Skandinávci to vědí a žijí ve stylu Hygge (čti hjůga), což by se dalo volně přeložit z dánštiny jako útulný, pohodový, příjemný. Je to forma přístupu k životu v přítomnosti, ne v jeho minulosti nebo budoucnosti. Poskytuje návod, jak si vychutnat každý okamžik a být tak šťastnější.

Náš vzorník vám šablonu PEŘÍČKO představí v několika velikostech (viz fotogalerie), aby se vešly do jakéhokoli projektu pro kutily.

Co potřebujete k malování:

- Mikroplyšový váleček se zaoblenými rohy, houbičku či malířský štětec

- Malířskou vaničku nebo obdélníkovou misku, kam si můžete nanést barvu

- Žlutou lepící pásku (maskovací)

- Metr nebo vodováhu, žebřík...

Návod na použití šablon:

1) Před použitím nechte šablonu rozloženou na vodorovné ploše. Srovnanou šablonu přiložíme na stěnu, její rovnost si ověříme vodováhou.

2) Šablonu přichytíme papírovou malířskou lepící páskou, můžete použít i 3D lepidlo ve spreji určené k tomuto účelu, pak nastříkejte tenkou vrstvu lepidla na zadní stranu šablony, nechte zaschnout, a až se stane její povrch lepkavý, umístěte šablonu na zeď.

3) S malováním začínáme od levého horního rohu směrem dolů a poté znovu odshora dolů.

4) Barvu máme připravenou ve vaničce a připravíme si také váleček o délce cca 10-12cm se zaoblenými rohy.

5) Váleček namočíme do barvy, nanesenou barvu otřeme nejprve na připravených drážkách u vaničky, poté doporučuji namočeným válečkem několikrát přejet přes pap.ubrousek, noviny…., aby barva byla na válečku stejnoměrná a váleček spíše sušší. Pak vám nebude docházet k zatékání barvy pod šablonu. Tento proces budete opakovat pokaždé před nanášením barvy na zeď. Váleček by neměl být úplně od barvy, ale měl by být na povrchu středně suchý.

6) Válečkem nejprve jemně naneseme barvu na připravenou šablonu a poté tlačíme na váleček středním tlakem, dokud není barva úplně nanesena dle našich požadavků.

7) Po vymalování motivu přesuneme šablonu směrem dolů nebo do strany tak, že šablonou překryjeme část malby a pokračujeme v malování.

8) Naše plastové šablony jsou určeny pro opakované použití, proto je vždy po práci umyjte teplou vodou a osušte.

 

Zpět do obchodu