NÁMOŘNICKÝ KOMPAS s091

Malířská šablona - NÁMOŘNICKÝ KOMPAS s091

Nevíte, kudy se vydat? Naše šablona NÁMOŘNICKÝ KOMPAS vám pomůže najít správný směr. Tento klasický námořnický vzor vypadá skvěle na podlahách, stropech i nábytku. Jedná se o 2000 let starý design, který je krásným způsobem, jak vnést námořnický motiv do jakéhokoli interiéru! Tato šablona kapitánského kompasu je opakovaně použitelná. Skvělá volba např. pro dětský pokoj světoběžníka!

 

home  výroba a doprava do 4 pracovních dní

doprava  doprava nad 2.500Kč zdarma

Velikosti šablon/mandal:

  • kompas o průměru 35-70cm - šablona obsahuje celý tvar kompasu
  • mandala o průměru 80-100cm - dodává se jako 2 šablony s kalibračními zámky - písmena S a N

 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 299/PR3 299/PR4 299/PR5 299/PR6 299/PR7 299/PR8 299/PR9 299/PR10 Zvolte variantu
431 Kč 485 Kč 539 Kč 593 Kč 647 Kč 1 200 Kč 1 600 Kč 1 990 Kč od 431 Kč
stencil compass rose
Novinka

Při tvorbě používejte neředěné husté barvy – křídové, minerální, metalické... K práci můžete použít krátký malířský váleček, tupovací štětec nebo různé typy houbiček. Šablona je vhodná i pro tvorbu 3d efektů a dekorativních stěrek, toho dosáhnete například pomocí struktorovací/reliéfní pasty.
Naše šablony jsou také k dispozici v jiných velikostech. Pokud potřebujete jinou velikost, kontaktujte nás.
Potřebujete originální design? Žádný problém, pošlete nám zprávu, rádi pro vás vytvoříme šablonu s vaším vlastním vzorem.

Malířská šablona - NÁMOŘNICKÝ KOMPAS s091

Šablonování je jednoduchý a levný způsob, jak si můžete zútulnit svůj domov. Buďte inovativní, jedineční a originální. Pomocí našich šablon změňte vizáž svého domu, či bytu. Práce se šablonami je rychlá, zábavná, snadná (nemusíte být nijak zvlášť zruční :-)) a finančně výhodná.

Narozdíl od tapet nejste omezení barevnou škálou, barevnost motivu si volíte sami. Místo nákupu spousty rolí drahých tapet celou místnost vydekorujete jednou opakovaně použitelnou šablonou.
Můžete kombinovat vzory šablon a vytvořit tak jedinečnou výzdobu, která vyhovuje vašemu stylu a prostoru. Ideální jak pro návrháře interiérů, tak pro začátečníky.

 

✓ ŠABLONY NEMUSÍTE POUŽÍVAT POUZE NA DEKOROVÁNÍ STĚN.

1. Látky jako záclony, polštáře, ubrusy atd - můžete použít klasické barvy na textil, nebo můžete do akrylových nebo temperových barev přidat Textilní médium např. Creall (k dispozici v obchodech s výtvarnými potřebami). Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít lepidlo na šablony (přenosové lepidlo ve spreji).

2. Nábytek - pomocí našich šablon můžete snadno změnit vzhled stolu, komody nebo kabinetu. Takto upravený nábytek ošetřete několika vrstvami laku na bázi vody, lak ochrání natřenou část před vlhkem a poškrábáním.

3. Vytvořte si malovanou podlahu (beton, dřevo, dřevěné parkety, laminátové podlahy) nebo strop

✓ NEOMEZENÝ VÝBĚR BAREV - ŠABLONY VÁM UMOŽŇUJÍ VELKOU FLEXIBILITU VE VÝBĚRU BAREV

✓ KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM - NEPOTŘEBUJETE MÍT ŽÁDNÉ UMĚLECKÉ SKLONY. I JAKO ZAČÁTEČNÍK DOSÁHNETE ÚŽASNÝCH VÝSLEDKŮ.


Naše šablony jsou vyrobeny z odolného a trvanlivého, ale flexibilního, poloprůhledného plastu. Jsou navrženy tak, aby byly opakovaně použity, jednoduše je opláchněte (nejlépe zatímco barva je ještě mokrá). Skladujte je rozložené (ne sbalené do ruličky), abyste je mohli používat později.
Všechny obrázky jsou pouze ilustrační.

Přejeme vám kreativní a příjemné tvoření s šablonami z naší dílny.

 

© Copyright 2023 MandalaLife.eu. Všechna práva vyhrazena.

Zpět do obchodu