Mandala ART DECO s073

Malířská šablona - mandala ART DECO s073

JAK NAPLNIT SVOU MYSL POZITIVNÍMI VIBRACEMI? Jde to vůbec v dnešní době? ANO, přece malováním mandaly.

Tím, že si mandalu namalujete na zeď, máte GENERÁTOR POZITIVNÍCH VIBRACÍ zdarma a na pořád!!! Mandala totiž svými harmonickými vibracemi příznivě působí na stav naší mysli, odplavuje nahromaděný stres a starosti. Napomáhá relaxaci, meditaci, sebepoznání a sebepřijetí.

home  výroba a doprava do 4 pracovních dní

doprava  doprava nad 2.500Kč zdarma

Velikosti šablon/mandal:

  • mandala o průměru 40-50cm - celý tvar mandaly
  • mandala o průměru 60-90cm - šablona v této velikosti je polokruhem
  • mandala o průměru 100-150cm - šablona v této velikosti je čtvrtinovou výsečí

 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 287/PR4 287/PR5 287/PR6 287/PR7 287/PR8 287/PR9 287/PR10 287/PR11 287/PR12 287/PR13 287/PR14 287/PR15 Zvolte variantu
485 Kč 539 Kč 593 Kč 647 Kč 733 Kč 809 Kč 701 Kč 755 Kč 809 Kč 863 Kč 917 Kč 971 Kč od 485 Kč
Kategorie: Mandaly
sablona art deco shoptetl
Novinka

Při tvorbě používejte neředěné husté barvy – křídové, minerální, metalické... K práci můžete použít krátký malířský váleček, tupovací štětec nebo různé typy houbiček. Šablona je vhodná i pro tvorbu 3d efektů a dekorativních stěrek, toho dosáhnete například pomocí struktorovací/reliéfní pasty.
Naše šablony jsou také k dispozici v jiných velikostech. Pokud potřebujete jinou velikost, kontaktujte nás.
Potřebujete originální design? Žádný problém, pošlete nám zprávu, rádi pro vás vytvoříme šablonu s vaším vlastním vzorem.

Malířská šablona - mandala ART DECO s073

Šablonování je jednoduchý a levný způsob, jak si můžete zútulnit svůj domov. Buďte inovativní, jedineční a originální. Pomocí našich šablon změňte vizáž svého domu, či bytu. Práce se šablonami je rychlá, zábavná, snadná (nemusíte být nijak zvlášť zruční :-)) a finančně výhodná.

Narozdíl od tapet nejste omezení barevnou škálou, barevnost motivu si volíte sami. Místo nákupu spousty rolí drahých tapet celou místnost vydekorujete jednou opakovaně použitelnou šablonou.
Můžete kombinovat vzory šablon a vytvořit tak jedinečnou výzdobu, která vyhovuje vašemu stylu a prostoru. Ideální jak pro návrháře interiérů, tak pro začátečníky.

 

✓ ŠABLONY NEMUSÍTE POUŽÍVAT POUZE NA DEKOROVÁNÍ STĚN.

1. Látky jako záclony, polštáře, ubrusy atd - můžete použít klasické barvy na textil, nebo můžete do akrylových nebo temperových barev přidat Textilní médium např. Creall (k dispozici v obchodech s výtvarnými potřebami). Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít lepidlo na šablony (přenosové lepidlo ve spreji).

2. Nábytek - pomocí našich šablon můžete snadno změnit vzhled stolu, komody nebo kabinetu. Takto upravený nábytek ošetřete několika vrstvami laku na bázi vody, lak ochrání natřenou část před vlhkem a poškrábáním.

3. Vytvořte si malovanou podlahu (beton, dřevo, dřevěné parkety, laminátové podlahy) nebo strop

✓ NEOMEZENÝ VÝBĚR BAREV - ŠABLONY VÁM UMOŽŇUJÍ VELKOU FLEXIBILITU VE VÝBĚRU BAREV

✓ KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM - NEPOTŘEBUJETE MÍT ŽÁDNÉ UMĚLECKÉ SKLONY. I JAKO ZAČÁTEČNÍK DOSÁHNETE ÚŽASNÝCH VÝSLEDKŮ.


Naše šablony jsou vyrobeny z odolného a trvanlivého, ale flexibilního, poloprůhledného plastu. Jsou navrženy tak, aby byly opakovaně použity, jednoduše je opláchněte (nejlépe zatímco barva je ještě mokrá). Skladujte je rozložené (ne sbalené do ruličky), abyste je mohli používat později.
Všechny obrázky jsou pouze ilustrační.

Přejeme vám kreativní a příjemné tvoření s šablonami z naší dílny.

Zpět do obchodu