Mandala SLUNEČNÍ z024

Průsvitná Sluneční mandala je překrásnou okenní dekorací. Díky slunečním paprskům, pronikajícím mandalou, se obrázek rozzáří a naplní každou místnost harmonií a radostí. Pohlcuje rušivé vlivy vnějšího světa.

Průhledná samolepka na okno. Doporučuji lepit na sklo (okno) nebo zrcadlo, na předměty s hladkým povrchem, jako nábytek, lednice apod. Lepicí variantu můžete i na stěnu.

DVOJÍ PROVEDENÍ:

  • adhezivní - dá se snadno přenášet (vyrobena z adhezivního vinylu, lze opakovaně nalepit na předměty s hladkým povrchem, jako například okno, zrcadlo, lednička apod.) Neobsahuje žádné lepidlo a nezanechává žádné stopy.
  • lepicí - přilne k povrchu a již se nedá přenést, ani přelepit, aniž by se poškodila

    Rychlý, snadný a levný způsob, jak dát vašemu domovu i kanceláři nový vzhled!
Velikost
Materiál
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: 165/30C 165/40C 165/50C 165/60C 165/70C 165/30C2 165/40C2 165/50C2 165/60C2 165/70C2 Zvolte variantu
378 Kč 432 Kč 486 Kč 540 Kč 594 Kč 378 Kč 432 Kč 486 Kč 540 Kč 594 Kč od 378 Kč

Žlutý střed působí jasně a povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Tato mandala vnese do vašeho domova či kanceláře iluzi nekonečného slunečního svitu, a to i když je venku pošmourno. Úplně rozsvítí váš interiér. Skvělé pro meditaci, přináší zklidnění, harmonizaci a regeneraci těla i duše.

Mandala je biorezonátor, jejíž vibrace harmonizují své okolí, uklidňují mysl, povzbuzují ducha a tím léčí i fyzické tělo člověka. Mandala začíná ve středu, v pevném bodě, od nějž se vše odvíjí v soustředných kruzích. K tomuto bodu se vše vztahuje a podle něj je všechno uspořádáno. Energie proudí ze středu a pokračuje všemi směry ven, směrem do prostoru a k příjemci. Proto se mandaly používají jak pro harmonizaci prostoru, tak pro meditace nebo podporu léčení.

Materiál: průhledná fólie s kvalitním potiskem
Péče: omyvatelné, čistěte pouze vodou a čistící přípravky na okno, nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čisticí prostředky, po samolepce nepřejíždějte ostrými předměty                                                                                                                                                                                                                           Snadná instalace díky našim podrobným instrukcím, na YouTube naleznete videa pro lepení samolepící okenní fólie na skleněné povrchy mokrou cestou.

Velikost mandaly:

  • mandala o průměru 30cm
  • mandala o průměru 40cm
  • mandala o průměru 50cm
  • mandala o průměru 60cm
  • mandala o průměru 70cm

V případě, že byste chtěli jinou velikost mandaly nebo obrázek jinak upravit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Fotografie jsou pouze ilustrační a má ukázat širokou škálu možností práce se samolepkami.

Zpět do obchodu